Hanička a Murko - koncertné turné JESEŇ 2019

Hanička a Murko - koncertné turné JESEŇ 2019

Hudobno - zábavná show pre deti

Interpret: Hanička a Murko

Názov: Hanička a Murko - Koncertné turné JESEŇ 2019

 

Miesto: DK Dúbravka, Bratislava

Dátum a čas vystúpenia: 13.10.2019 o 16:00 hod.

Dĺžka predstavenia: 60 minút

Cena vstupeniek: 6 eur / osoba

Zľavy:

ZŤP deti a ich sprevádzajúca osoba - 1 euro / osoba

Deti do 1 roka (bez nároku na miesto na sedenie) - 0 eur

 

Predpredaj: v pokladni DK Dúbravka (Ut, Št, Pi 16:00 - 19:00), na https://www.dkdubravka.sk/ a v sieti Ticketportal (https://www.ticketportal.sk/event/HANICKA-A-MURKO-KONCERTNE-TURNE-JESEN-2019)

Každé dieťa dostane k zakúpenej vstupenke ako darček nálepku Haničky a Murka a roksové lízatko s kocúrikom Murkom!

Hanička a Murko vyrážajú na svoje jesenné koncertné turné k novému CD “Pesničky pre škôlkarov 2”! Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie RiK, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov. Po úspešnych turné na jeseň 2018 a na jar 2019 pre vás pripravili už tretie samostatné turné, tentokrát v 19 mestách po celom Slovensku!

 

Veselé predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám aj nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Mačiatka a ďalšie).

 

Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili. 

 

Hrajú:

Veronika Horňáková, Igor Švaňa, Alžbeta Kamenská, Michal Zeman

 

Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Každé dieťa dostane ako darček nálepku Haničky a Murka. Nové CD “Pesničky pre škôlkarov 2”, Hanička a Murko vám Hanička a Murko radi podpíšu (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:).

 

Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí.

 

V prípade, že sa vstupenky nevypredajú v predpredaji, bude možné ich zakúpiť na mieste podujatia. Vstup do foyer: 30 minút pred predstavením.

 

Čauky-mňauky kamoši! Tešíme sa na vás!

 

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka sú dostupné na Facebooku a Instagrame (@hanickaamurko). Videá Haničky a Murka je možné vidieť na YouTube.

 

Umelci

Pokladňa DK

0917 482 595


Otváracie hodiny / predaj vstupeniek:

Ut, Št, Pi
16:00 - 19:00
a 1 hodina pred podujatím