Rozprávky zo zelenej knihy

Zrušené

ZRUŠENÉ
 
 
 
ROZPRÁVKY ZO ZELENEJ KNIHY
 
Mestské divadlo Actores Rožňava uvádza činohernú rozprávku na motívy knihy Ľubomíra Feldeka
 
Rozprávková inscenácia "Rozprávky zo Zelenej knihy" je snová, fantazijná, vtipná, okorenená známymi melódiami a krásnymi pesničkami. Ľubomír vždy sníval o tom, ako sa jedného dňa stane rozprávkarom, lenže písať rozprávky v dnešnom svete nie je také jednoduché. Na pomoc mu okrem vlastnej fantázie príde manželka Oľga, s ktorou sa nasťahovali do domčeka s čarovnou skriňou, či Albín Brunovský, s ktorým sa vydajú na lov morskej víly. Dozviete sa či ju nakoniec nájdu a či Ľubomír teda dokončí svoju Zelenú knihu rozprávok. 
 
Humorná, pútavá rozprávka so zaujímavým dejom, ktorá podporuje nielen detskú fantáziu, ale hravou formou odovzdáva deťom i pozitívne hodnoty. Upúta Vás jedinečná scéna, velikánska "živá" skriňa, drevené autíčko, chrabrý kapitán lode, dáždnikový taxík, originálne kostýmy, scénické osvetlenie a známe melódie zo slovenských rozprávok.
 
Iskrivá paleta vtipných a snových situácií, kde svet okolo nás je dobrý, plný vecí, javov a ľudí, ktorí nás presviedčajú, že život je jedno krásne dobrodružstvo. Inscenácia je okorenená krásnymi piesňami. 
 
Predstavením sa snažíme podporiť deti v čítaní knižiek a používaní hravej a kreatívnej mysle pri riešení všedných či nevšedných problémov. Predstavenie je vhodné: od 5 rokov

Pokladňa DK

02/69 20 30 31


Otváracie hodiny / predaj vstupeniek:

Ut, Št, Pi
16:00 - 19:00
a 1 hodina pred podujatím