Dúbravské hody

Tradičná hodová zábava

Bohatý kultúrny program, dobrá zábava a veľa sprievodných podujatí pred Domom Kultúry Dúbravka, na Žatevnej ulici a v Parku Pekníkova.

Pódium pri DK – moderátorka Lenka Debnárová

 22. piatok

16,00   Bullet Holes

17,00   Stone Cold Crazy

18,00   Filip Puchert – Pitný režim band

19,00   Medial Banana

20,00   GLADIÁTOR

23. sobota

10,00   Teater komika

11,30   Dúbravček a Dúbravočka

12,00   ZUŠ E. Suchoňa

12,55   Bratislavské mažoretky A&M

13,00   Slávnostné otvorenie Hodov – príhovor starostu Dúbravky Martina Zaťoviča

Slávnostný hodový sprievod 13,15   od pódia DK k pódiu na Žatevnej s dychovou hudbou „11“ z Ivánky

13,15   Kúzelnícka šou pre deti

13,55   Detské vystúpenia

14,25   Tanečná škola Jagermajster

14,35   DFS Klnka

14,50   Vyhlásenie víťazov v súťaži varení guláša

15,20   Latiniko

15,30   Magisteriál

15,40   TK Danube

15,50   Škola breaku

16,00   Hudba Ministerstva vnútra SR

17,00   Klnka a Kochanskí

18,00   Ema Drobná s kapelou

19,00   Peter Cmorík s kapelou

20,30   DESMOD

24. nedeľa

16,00   Divadlo na hojdačke

17,00   Salamander

18,00   Boney M revival

19,00   Starmania

20,00   Reprodukovaná hudba

 

Pódium Žatevná – moderátor Mravec

23. sobota

12,00   Matica Slovenská

12,50   Dúbravanka

13,45   Príchod sprievodu, príhovor starostu Dúbravky Martina Zaťoviča

a strihanie hroznového strapca

14,00   „11“ z Ivánky

15,00   Charlies Duo

16,00   Marcela Laiferová

17,00   Gin - Tonic

18,00   Marcela Molnárová

19,00   Tomáš Horváth – Oldies hity

20,00   Oukej

24. nedeľa

Sprievod do Farského kostola

10,30   od Žatevnej do Farského kostola sv Kozmu a Damiána s dychovou hudbou Záhorienka

11,00   Sv. Omša vo Farskom kostole sv. Kozmu a Damiána

15,00   Záhorienka

16,00   Maroš Bango

17,00   Karol Duchoň revival

18,00   Miloš Červený

19,00   DJ Miro

 

Sprievodné podujatia

22. piatok

15,30  Vernisáž výstavy Patchwork v Dúbravke

23. sobota

08,00 – 12,00  Varenie guláša pri DK

12,00 – 13,00  Choduliari pri pódiu DK

13,00 – 20,00  Deň otvorených dverí kotolne VEOLIA ENERGIA, na ulici Pod záhradami

13,00 – 20,00  Turistický vláčik (trasa od DK po Žatevnú a späť)

10,00 – 18,00  Aktivity pre deti, mládež a dospelých, Duo Memory, Zumba so Zuzkou-Sunfowerstudio

a Bodywork s Hankou – Park Pekníkova

od 08,15     XVIII. Dúbravský hodový turnaj v rapid šachu – KC Fontána, Ožvoldíkova 12

od 08,30     XIII. Hodový tenisový turnaj (muži, ženy, deti) – Tenisové kurty na Lysákovej ul.

24. nedeľa

14,00 – 19,00  Turistický vláčik (trasa od DK po Žatevnú a späť)

08,30 – 09,30  Hodové korčuľovanie – Zimný štadión na Harmincovej ul. – VSTUP VOĽNÝ!

od 10,00         Hodový turnaj prípravkárov v minihokeji – Zimný štadión na Harmincovej ul.

 

Podmienky na účasť v súťaži vo varení guláša
 
23.9.2017 v čase od ​08,00 - 12,00 
vyhodnotenie okolo 15,00 hod.
 
Treba sa zaregistrovať na mail buranova.dkd@gmail.com
(názov družstva, počet členov a potrebné technické požiadavky, meno a kontakt hlavného člena družstva)
Treba si zabezpečiť všetko potrebné na guláš, suroviny, kotlík...
My zabezpečujeme miesto, stoly, stoličky a v prípade potreby elektriku.
Ceny: Vitana balíčky
1. miesto
2. miesto
3. miesto
Porota: ešte upresníme 
1. Richard Rácz - zo stánku potraviny Denisa
2. Plukovník vo výslužbe Jaroslav Huba
3. Dalibor Faranzena - zo stánku s divinou

 

Od piatka do nedele – stánky s občerstvením, kolotoče, hudba, bohatý kultúrny program a sprievodné podujatia

 

Zmena programu vyhradená!

 

Pokladňa DK

02/69 20 30 31


Otváracie hodiny / predaj vstupeniek:

Ut, Št, Pi
16:00 - 19:00
a 1 hodina pred podujatím