O nás

 

Ako už názov napovedá, spája sa s Dúbravkou a kultúrou zároveň. Dom kultúry Dúbravka. Organizuje, zabáva, propaguje, pozýva, vzdeláva, vystavuje či prenajíma. To všetko pod strechou kultúrneho domu na Saratovskej ulici.

V Mestskej časti Bratislava-Dúbravka stojí od roku 1986, a odvtedy sa snaží robiť Dúbravku kultúrnejšou.

Dom kultúry fungoval do februára 2016 ako príspevková organizácia, vo februári schválili miestni poslanci zrušenie tejto príspevkovej organizácie a od tejto zmeny funguje Dom kultúry Dúbravka priamo pod Miestnym úradom. Neorganizuje tak aktivity len v rámci objektu kultúrneho domu, ale aj na iných pódiách v mestskej časti. Či už počas Kultúrneho leta v Dúbravskom amfiteátri, alebo priamo na uliciach, v parkoch, na ihriskách. Cieľom zmeny bolo zefektívniť organizovanie akcií pre verejnosť, ekonomiku kultúry a najmä dopriať Dúbravčanom atraktívnejšiu ponuku na trávenie voľného času v rámci mestskej časti.

Ak teda hľadáte, informácie, čo sa v Dúbravke deje, chcete si prísť pozrieť zaujímavé predstavenie, alebo máte chuť niečo zorganizovať, prípadne si prenajať sálu kultúrneho domu na ples či konferenciu, ste na správnom mieste.

 

Prosím vstúpte a kontaktujte nás.

 

Prajeme Vám príjemné stretnutie s kultúrou.