Dúbravka hľadá hudobné talenty

Dúbravka hľadá hudobné talenty

súťaž

Dom kultúry Dúbravka v spolupráci s Dúbravskou televíziou a Dúbravskými novinami vyhlásili súťaž - Dúbravka hľadá hudobné talenty. Uskutoční sa počas prázdninových mesiacov a prihlasovanie sa prebieha do 15. júna. Určená je hudobníkom, skupinám i tanečníkom, podmienkou je „len“ byť dobrý, mať talent a chuť sa prezentovať.

 

Prihlásiť sa môže sólo hráč na hudobný nástroj (gitara, klavír, flauta, husle, klarinet a podobne ), hudobné skupiny bez určenia žánru, speváci a spevácke zbory, ale aj tanečníci a tanečné zoskupenia. Podmienkou je ovládanie hry na hudobný nástroj, tanca či spevu na dostatočnej úrovni. Podstatná je chuť ukázať svoje umenie. O prvých troch miestach rozhodnú obyvatelia v diváckom hlasovaní na sociálnej sieti. Kvalitu ohodnotí odborná porota.

 

„Súťažiť sa bude o nahrávanie v štúdiu s profesionálnom či šancu vystúpenia na verejnom podujatí v mestskej časti,“ približuje Ľubo Navrátil, vedúci oddelenia kultúry mestskej časti. „Hlavným cieľom je potešiť ľudí kvalitným umením a predstaviť sa verejnosti.“

 

Krátke ukážky hudobnej produkcie, minútové videá skladby či piesne zbiera mestská časť do 15. júna, posielať ich možno mailom na martina.buranova@dubravka.sk

Ukážky možno priniesť aj na prenosnom nosiči (USB kľúč, SD karta) do Domu kultúry Dúbravka v obálke spolu s menom a mailovou adresou, prípadne číslom telefónu.

Dom kultúry Dúbravka a Dúbravská televízia si vyhradzujú právo nezaradiť do súťaže takých prihlásených, ktorí nesplnia podmienky súťaže, ktorými sú obstojné ovládanie daného umenia a zaslanie ukážky z daného hudobného umenia.

Štatút súťaže nájdete v súboroch na stiahnutie!

 

Umelci

Pokladňa DK

0917 482 595


Otváracie hodiny / predaj vstupeniek:

Ut, Št, Pi
16:00 - 19:00
a 1 hodina pred podujatím