Dúbravka hľadá talenty 2022

Dúbravka hľadá talenty 2022

súťaž

Mestská časť Bratislava Dúbravka a Dom kultúry Dúbravka vyhlasujú súťaž s názvom Dúbravka hľadá talenty. Ide o voľné pokračovanie vlaňajšej premiéry - súťaže, ktorá sa konala pod menom Dúbravka hľadá hudobné talenty. Tento ročník nebude venovaný len hudbe, ale aj iným oblastiam umenia, a o víťazovi nerozhodne hlasovanie ľudí na sociálnej sieti, ale odborná porota. Nie je tak potrebné natáčanie a zasielanie videí.

„Základným cieľom je vyhľadanie a podpora dúbravských talentov,“ hovorí za organizátorov Ľubo Navrátil, vedúci oddelenia kultúry. „Súťaž sa týka aj pohybových, akrobatických športových a iných aktivít, ktoré možno zmysluplne a atraktívne prezentovať na pódiu veľkej sály domu kultúry.“

Ak žongluješ, stepuješ, spievaš či breakuješ, prihlásiť sa môžeš cez dotazník, ktorý nájdeš na stránke www.dubravka.sk. Prihlášky sa budú dať posielať do 31. mája, a to buď mailom na navratil@dubravka.sk, alebo doniesť osobne či doručiť poštou na adresu Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2898, 841 02 Dúbravka s označením Dúbravský talent.

Po uzávierke prihlášok 31. mája organizátori súťaže rozhodnú, koľko kôl castingov, čiže predvádzania talentov, zorganizujú. Odborná porota potom vyberie, kto sa predstaví na finálovom Hviezdnom večeri talentov Dúbravky.

Prihlasovanie predĺžené do 30.06.2022!!!

Štatút súťaže:

https://www.dkdubravka.sk/data-files/dk/download/statut-du-talenty-2022.pdf

Prihláška:

https://www.dkdubravka.sk/data-files/dk/download/prihlaska-du-talenty-2022.pdf

Umelci

Pokladňa DK

0917 482 595


Otváracie hodiny / predaj vstupeniek:

Ut, Št, Pi
16:00 - 19:00
a 1 hodina pred podujatím