Girls Night Out - Bratislava

pre dámy

Pre chorobu sa HOT MEN DANCE SHOW presúva na 6.10.2024.
Ďakujeme za pochopenie.
 
Podujatie Girls Night Out - Bratislava, ktoré sa malo konať v posledne avizovanom termíne 28.4.2024 sa presúva na termín 6.10.2024 19:00. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúcemu náhradnému termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 12.5.2024 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk
 
Dovoľte nám Vás informovať, že podujatie HOT MEN DANCE - Bratislava 2024, ktoré sa malo konať 28.4.2024 sa mení na predstavenie Girls Night Out - Bratislava.
Dátum a čas zostáva zachovaný.
Vaše vstupenky zostávajú v platnosti.
Ak Vám táto zmena nevyhovuje, môžete požiadať o vrátenie sumy za vstupenky do 27.4.2024  V prípade žiadosti o refundáciu Vás poprosíme o zaslanie e-mailu na reklamacie@predpredaj.sk.
 
Dámy, pripravte sa na dokonalý zážitok!! Náš Show , ktorý vám vyrazí dych a budete prosiť o viac a viac...Pripravte sa na noc čistého vzrušenia a zábavu,nezabudnuteľných spomienok! Okrem Chippendales show a DJ-a sme pre vás pripravili rôzne vzrušujúce aktivity,tombolu, zábavné hry na udržanie energie a smiechu.Vy aj vaše priateľky sa budete baviť od začiatku do konca! sľubujeme že pôjdete domov s neuveriteľnými spomienkami!
 
Program:
19:00-19:35-Chippendales show
19:35-19:55-Prestávka
19:55-20:35-Chippendales Show
20:35-20:50-Tombola
20:55-22:00-Take Photos
Milé dámy, slečny, baby!

Jedinečné tanečné mega show a najlepší mužský tím tanečníkov v roku 2024 prichádza opäť na Slovensko, samozrejme aj do Bratislavy a prinesie pre Vás úplne nové show! 
 
HOT MEN DANCE Vám prináša dokonalosť, na úrovni „Las Vegas". Svetoznáma mužská tanečná skupina nazývaná Europe's Magic Mike pozostáva z profesionálnych modelov, tanečníkov, akrobatov a spevákov. Táto skupina Vám prinesie úplne novú 150 min. megashow, ktorá obletela svet a opäťpokračuje vo veľkolepom štýle moderného tanca s prvkami erotiky, pri ktorej zažijete vibrujúcu jazdu do Las Vegas. Program je nabitý tématickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, strhujúcimi efektami, ale aj šarmom a eleganciou. Aj vo Vašom meste si tak budete môcť vychutnať nezabudnuteľný zážitok! Zbavte sa preto zábran a zažite s nami bláznivú, nezabudnuteľnú párty show, o ktorú sa postarajú Matteo Gomez a Pietro Jackson s tanečníkmi.

Na čo sa môžete tešiť?

• súťaž a tombola o množstvo zaujímavých cien
• hudobné mixy rôznych žánrov
• dámy sa budú môcť exkluzívne odfotiť so všetkými účinkujúcimi HOT MEN DANCE
• tématické vystúpenia zahraničných účinkujúcich
• show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou!

VSTUPENKY SÚ DOSTUPNÉ JEDINE V PREDPREDAJI:

Dámy, tento večer bude výhradne o Vás, vychutnajte si show plnú šarmu, elegancie a erotiky
 
 
Vstupné: 20 € - 39 €
Vstupenky len v sieti predpredaj.
 
Vstupenky:
 
 
 
 

Čas a miesto konania

06.10.2024
19:00
Veľká sála (červená)
90 min.