Hanička a Murko

VIANOČNÉ TURNÉ 2023

Hanička a jej kocúrik Murko sa po roku opäť vydávajú na svoje výnimočné VIANOČNÉ TURNÉ! Všetkým deťom prinášajú zimný muzikál, v ktorom zaznejú najobľúbenejšie pesničky z ich vianočného CD. V pútavom zimnom príbehu sa stretnete so zázračnou (a trošku nezbednou) kráľovnou Vločkou, ktorá Haničke a Murkovi predstaví úžasných hostí! Spoznáme veselého Snehuliaka, Vtáčika, ktorý potrebuje našu pomoc, Mikuláša a priateľskú Elfku, pojašeného Kapra, Vianočný stromček, či neposedného Kocúrika.

Príďte sa zabaviť s roztomilou a deťmi milovanou bábkovou dvojicou a s jej rozprávkovými hosťami a užite si spolu s nimi kúzelnú vianočnú atmosféru! V predstavení plnom tanca si zaspievame najznámejšie detské pesničky o zime, Vianociach či Mikulášovi. Prežite s Haničkou a Murkom a ich kamarátmi krásny predvianočný čas! Každé dieťa dostane na pamiatku nálepku vydanú špeciálne k vianočnému predstaveniu a Murkove lízatko.

Ukážky z muzikálu si môžete pozrieť tu: 

https://www.youtube.com/playlist?list=PL_Tmrve8cK6CyD4Kbac0fBHalWHCMGYiu

Muzikálové vystúpenie prináša malým deťom najobľúbenejšia bábková dvojica Hanička a Murko, ktorá ich zabáva a vzdeláva už 6 rokov. Deti poznajú Haničku a Murka z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (100 miliónov videní ich vzdelávacích, pesničkových a rozprávkových videí), z Detskej televízie JOJKO, z televízie JOJ PLAY, či z početných CD a DVD nosičov.

Bohatú tvorbu Haničky a Murka nájdete na YouTube: 

https://www.youtube.com/c/Hani%C4%8DkaaMurko

Ukážky z aktuálnych vystúpení Haničky a Murka si môžete pozrieť na Facebooku:  

https://www.facebook.com/hanickaamurko/videos

Tu môžete sledovať aj aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka: 

https://www.facebook.com/hanickaamurko

 

Termín a čas vystúpenia: 5.11.2023 o 16:00 hod.

Miesto vystúpenia: Dom kultúry Dúbravka

Základná cena vstupenky: 11 eur

Zľavnená cena vstupenky: ZŤP dieťa - 1 euro, 1 osoba sprevádzajúce ZŤP dieťa - 1 euro

Každý návštevník potrebuje platnú vstupenku. Výnimkou sú maličké deti mladšie ako 1 rok, ktoré sú na koncerte ako sprievod svojho staršieho súrodenca (ktorý platnú vstupenku mať musí). Deti bez vstupenky nemajú nárok na samostatné miesto na sedenie.

Vstupenky len v sieti predpredaj.sk:

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hanicka-a-murko-vianocne-turne-2023-bratislava-dubravka/

Čas a miesto konania